KTU Lan Party apžvalga

Diskusijos apie įvairias Lietuvos ir užsienio varžybas

KTU Lan Party apžvalga

Standartinė mast3r » 2013-04-22, 17:46

Kaip žinia, kol buvome be svetainės, įvyko ko gero vienintelis Lietuvoje rengiamas žaidimų turnyras su TrackMania, tai - InfoShow.

Kadangi šiemet pagaliau pirmą kart sudalyvavau ir pats, trumpai apžvelgsiu.

Pats renginys yra tikrai smagus ir turi savo kompiuterišką atmosferą, žaidėjai nesiskirstė iki kokių 2-3 val. ryto, tada pradėjo mažėt ir ryte, ~7-8 val. jau buvo likę tik keliolika, tiesa, pradėjo rinktis kiti, paskutinio SC2 turnyro dalyviai.
Nuotraukų yra čia: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 814&type=3

Na, o kalbant apie TMNF turnyrą, kas daugumai turbūt ir yra įdomu, tai nedaug trūko, kad jis neįvyktų :wtf_lol:
Esmė ta, kad jei pernai, pasak Marijaus, buvo ~16 žaidėjų, tai šiemet - visi 6 (akmuo B1ts'ui į akį už neatvažiavimą). Tiesą sakant, dėl pirmos vietos kovojom kaip ir tik aš su Marijum.
Apskritai, pats TMNF turnyras organizuotas ganėtinai keistai ir atmestinai. Žinoma, gal tam ir turi įtakos didelis dėmesys kitiems turnyrams bei nedidelis susidomėjimas šiuo, bet, jeigu jau daroma, tai reikėtų daryti bent padoriai. O trasas pamatėme tik atvykę vieton. Prasidėjus turnyrui buvau šiek tiek pramokęs vieną trasą ir radęs finišą kitoje (naudotos WCG 2010 metų trasos buvo neva paskelbtos kelios valandos prieš, tik kad niekur apie tai nebuvo informacijos).
Rungtyniavom dviejuose serveriuose po tris, į finalą pateko po du geriausius. Na, finale jau gal kiek ir pramokom trasas, Marijus buvo išsiveržęs priekin, bet prie pabaigos pasivijau ir jam turint 120/120 taškų (būnant finalistu) tereikėjo kartą finišuot pirmam. Tuo metu aš turėjau 119 taškų ir turėjau visai geras galimybes ištempti į lemiamą finalistų raundą. Deja, jaudulys ir kitos aplinkybės bei, ko gero, didesnė Marijaus patirtis (jis dalyvavo ir ankstesniais metais, tada laimėjo pirmą vietą prieš Luisą) leido jam išplėšti pirmą vietą.

Finalo rezultatai:
Paveikslėlis

Na, ir įdomi situacija buvo su prizais. Marijus gavo padorų belaidės klaviatūros ir pelės komplektą MS Desktop, kai už antrą vietą gavau keturias Mosnter Energy skardines, kurias tą vakarą dykai dalino žaidėjams :awe_pacman:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 2012-08-13, 14:11
Miestas: Capital Wasteland
Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF

Re: KTU Lan Party apžvalga

Standartinė kulvis » 2013-04-24, 14:18

Belieka paploti marijui, daukartinis lietuvos lan cempionas :D beja kaip su trasom buvo? vietoj mokinotes ? :D
kulvis
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-08-13, 20:32
Turimi TM žaidimai: TMNF, TM²:S, TM²:C

Re: KTU Lan Party apžvalga

Standartinė mast3r » 2013-04-24, 18:07

Jap. Kaip rašiau, organizatoriai sakė, kad trasas įdėjo į savo ftp serverį kelios valandos prieš renginį (bet niekur nepaskelbė), o mes patys jas pamatėm tik atvykę, aš pats tik gerą pusvalandį prieš pradžią :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mast3r
The Architect
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 2012-08-13, 14:11
Miestas: Capital Wasteland
Turimi TM žaidimai: TMN, TMUF


Grįžti į Turnyrai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron